Lazer Kesim CNC Korkuluk

Lazer kesim CNC korkuluk oldukça hızlı bir biçimde istenilen modelde hazırlanan korkuluk tipidir. Makine ile sipariş verilen ebatlarda hazırlanır ve kısa sürede kuruluma hazır hale gelir. Oteller, restoranlar, villalar, bahçeler, balkonlar, duvar üstü korkuluk, Fransız balkonu gibi herhangi bir yerde alanı daha estetik ve lüks göstermek için kullanılan lazer kesim CNC korkuluklar son derece şık ürünlerdir.

Lazer Kesim CNC Korkuluk Nedir?

Ürünümüz, lazer kullanılarak demir bir plakanın şekillendirilmesi sonucu meydana gelen ürünlerdir. Bu teknik sayesinde klasik demiri dövme işleminden farklı olarak daha az iş yükü ile ve kısa sürede modern tasarımlı sonuçlar elde etmek mümkündür. Lazer makinesine bilgisayar ortamında hazırlanan tasarım girilir ve makine bu tasarımı sıfır hata ile demir levha üzerine işler. Diğer korkuluk türlerine göre sunduğu avantajlardan biri de daha ekonomik olmasıdır.

Modeller

Modellerimiz firmamızın sunduğu katalog üzerinden incelenerek seçilebilir. Metal, ahşap, cam gibi başka malzemelerle birleştirilerek de hazırlanabilir. Sipariş konusunda kullanılacak malzeme ile ilgili oldukça esnek hareket edilebilir. İstenilen herhangi bir model uygulama alanının ebatlarına uygun biçimde hazırlanır ve en kısa süre içerisinde anlaşmalı kargo firmasına iletilir. Kargo firması tarafından sipariş verilen adrese teslimat gerçekleştirilir.

Bahçe duvarlarında, iç ve dış tüm mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen lazer kesim korkuluklarımız lazer ile şekillendirilir ve elektrostatik toz boya ile renklendirilip yerine monte edilmeye hazır hale getirilir. Model hazırlanırken kullanılacak olan malzeme paslanmaz sac, pirinç ve çelik sac gibi isteğe bağlı olarak hazırlanabilmektedir. Tamamen müşterilerimizin siparişine göre özelleştirilmiş ve kişiselleştirilmiş ürünler hazırlıyoruz.

Fiyatlar

Ürün fiyatları seçilen model, tercih edilen malzeme, kullanılacak malzemenin ağırlığı ve ebatları gibi durumlar dikkate alınarak hesaplanmaktadır. Bu nedenle her sipariş için farklı fiyatlandırma yapılmaktadır. Önceden fiyat bilgisini öğrenerek sipariş vermek isteyen bireyler firmamıza ulaşarak hangi modeli istediğini ve diğer detayları belirtip kendisine özel bir fiyat teklifi alabilir.

Dilerseniz iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçerek ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Eksperimiz sizi hem ürün modelleri hem de fiyatlar hakkında detaylı olarak bilgilendirecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir