Dekoratif Metal Raf Modelleri

Evimize bir raf satın alırken tam olarak evin ruhunu yansıtması için bir seçim yapmak gerçekten zordur. O halde neden kendi rafınızı kendiniz tasarlamıyorsunuz?

Metal ve ahşabın bir arada bulunduğu sizin için bizzat kendimiz tarafından imalatı yapılan dekoratif raf modelleri ortaya koyabiliriz. Raflar tam olarak istediğiniz ebatlarda kesilip;

  • Dolap içi
  • Mutfak, salon, yatak odası, çocuk odası, çalışma odası ve ofis,
  • Duvara monteli olacak şekilde dilediğiniz görünümde ve tarzda hazırlanabilir.

Bunun için ilk yapmanız gereken nasıl bir tasarım istediğinizi elinize bir kağıt kalem alarak basitçe çizmek (profesyonel bir çizimden ziyade anlatım şekli daha önemlidir) ve boyutların ölçülerini hesaplayıp çizime eklemektir.

Ardından hemen Ankara’da yer alan Sanat Metal Dekorasyon firmamıza ulaşarak bize hayalinizdeki raf/rafların detaylarından bahsedebilirsiniz. Sipariş vermek için Ankara’da yaşıyor olmanız şart değildir. Hangi şehirde veya ilçede yaşadığınız önemli olmaksızın dilediğiniz adrese sipariş oluşturabilirsiniz.

Son Moda: Ahşap ve Metal Dekoratif Raf Modelleri

Hem ahşabın hem de metalin birlikte kullanıldığı farklı eşyalara ve ürünlere mutlaka denk gelmişsinizdir. Son derece şık ve pahalı gibi görünen bu ürünler imalathanemizde sizler için oldukça uygun fiyatlara yapılabilmektedir, hem de hayallerinizdeki görünümler ile bire bir uyumlu olacak şekilde!

Duvarınıza kolaylıkla monte ederek kullanabileceğiniz dekoratif raf modelleri stil belirleme konusunda tamamen özgürsünüz. Sizin için;

  • Geometrik şekiller (üçgen, kare, beşgen, altıgen vb. modeller)
  • Üst kısmı kapalı veya açık olan modeller
  • Üç veya iki adet (dilediğiniz sayıda) birbirinin aynı ebatları küçülerek giden raflar
  • TV ünitesi olarak da kullanabileceğiniz raf tasarımları
  • Mutfakta kahve veya çay köşesi için veya baharatlık şeklinde kullanabileceğiniz bir kısmı çekmeceli bir kısmı raf biçiminde hazırlanmış raflar
  • Vestiyerde bir kısmında dekorasyon ürünlerini koyabileceğiniz bir kısmını askılık veya anahtar askılığı şeklinde kullanabileceğiniz raflar
  • Bardak kupalarını kulplarından asıp üst kısmına çeşitli kavanozlar yerleştirebileceğiniz tasarımlar gibi aklınızda eviniz için hangi köşesinde nasıl bir tasarıma sahip olmak istiyorsanız ona göre raflar üretebiliriz.

Dekoratif raf modelleri hazırlanma aşamasında size tahmini bir teslimat zamanı belirtiriz ve buna uygun şekilde projeyi tamamlayarak her bir süreçten sizi haberdar ederiz.

Ankara Sanat Metal Dekorasyon Firmamıza Ulaşın!

Eviniz için hem uygun fiyatlı hem uzun yıllar ilk günkü görünümünü koruyan hem oldukça sağlam hem de son derece modern ve şık görünüme sahip bir raf yaptırmak istiyorsanız dekoratif raf modelleri için bize nasıl ulaşabilirsiniz?

Ahşap ve metal birleşimi dekoratif raf, sehpa, orta sehpa, yatak başlığı, mutfak dolapları gibi marangozların elinden çıkan her türlü ürüne hızlı bir şekilde ve dilediğiniz tasarımlar ile sahip olabileceğiniz Ankara’da bulunan Sanat Metal Dekorasyon firmamızın kendisine ait bir web sitesi bulunmaktadır.

Sitemizde bize hemen ulaşabileceğiniz tüm iletişim bilgilerimiz mevcuttur. Eğer tasarımlarınıza ait aklınızdakileri çizime döktüğünüz bir kağıdınız veya dijital ortam planınız vs. bulunuyorsa bunları da bize kolaylıkla iletebilirsiniz.

Sürecin başından sonuna kadar sizinle ustalarımız bizzat ilgilenerek tam da istediğiniz biçimde bir raf hazırlayıp adresinize teslim edilmek üzere gönderimini sağlayacaklar.

Bizden ürün sipariş edebilmek için Ankara’da bulunmanız şart değil!

Türkiye’nin dört bir yanından dilediğiniz adrese sipariş oluşturabilirsiniz. Dilediğiniz gibi raflar hazırlandıktan sonra anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından kapınıza kadar teslim edilir. Bu sürecin sonunda eviniz ile tam bir anahtar kilit uyumuna sahip olan herkesin hayran kalacağı ve uygun fiyatlı rafınıza/raflarınıza kısa sürede sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz!