Ferforje Garaj Kapısı

Ferforje garaj kapısı hem şık hem modern görünüm elde etmek isteyen ev sahiplerinin tercih ettiği kapı türleri arasında yer alır. Yüksekliği, sıklığı, otomatik açılıp açılmama özelliğinin eklenmesi, kolla veya kaydırılarak açılıp kapanması gibi istenilen her özellikte üretimini yapmak mümkündür. Mimari projelerde, inşaatlarda, müstakil evlerde vs. istenilen her yere göre özel ölçülerde hazırlanıp kullanılabilir.

Ürünün sunduğu avantajlardan biri de yüksek dayanıklılığa sahip olmasıdır. Paslanmaya, renk solmasına, eğrilip bükülmeye, sert ve olumsuz hava koşullarına karşı yüksek tolerans gösterir. Genellikle siyah olarak tercih edilse de istenilen renklere boyanarak da kullanılabilir. Özellikle uç kısımlarında gold renklendirme kullanımı oldukça popülerdir.

Modellerimiz

Ferforje garaj kapısı modelleri istenilen biçimde tercih edilebilir. Bireyler kendi tasarladıkları şekillendirmeyi sipariş edebilecekleri gibi internetten beğendikleri herhangi bir modelin de aynısını isteyebilirler. Demire istenilen şeklin verilmesi kolay olduğundan hayal edilen modeli kullanılacağı yere uygun ölçülerde üretmek mümkündür. Son olarak uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir sistemle birlikte ferforje garaj kapısı kullanıma hazır hale gelecektir.

Araç içerisinden kapıyı kumanda ile kontrol etmek giriş çıkışlarda yüksek konfor sağlayacaktır. Özellikle soğuk havalarda aracınızdan çıkmadan kapıyı kontrol edebilirsiniz. Ferforje garaj kapınıza ekleyebileceğiniz teknolojik özelliklerden bazılarını şu şekilde belirtebiliriz;

  • Zamanlayıcı ile açılan garaj kapısı
  • Akıllı telefondan kontrol edilebilen garaj kapısı
  • Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen garaj kapısı
  • Fotoselli garaj kapısı
  • Hızlı açılan garaj kapısı

Yüksek Güvenlikli Demir – Çelik Garaj Kapısı

Garaj kapıları ile ilgili en çok talep edilen özelliklerden biri yüksek güvenlik sağlamasıdır. Güvenliği arttırırken göz alıcı şekillendirilmiş demir görünümü olan ferforje stilinden vazgeçmek istemeyenler için yapılabileceklerden biri ferforjenin arka kısmını dümdüz demir plaka ile kapatmaktır. Bir başka öneri ise demir sıkılığını ve kalınlığını arttırmak ve işlemelerin yoğunluğunu yüksek bir noktada yapmaktır. Alt kısımlarda kapalı yapı, üst kısımlarda şekillendirilmiş bir yapı da tercih edilebilir.

Kilit sistemi ise teknolojik biçimde ve/veya içeriden asma kilit, zincir ile kapatılarak düzenlenebilir. Kamera sistemi, ışıklandırma ile de ortam güvenliği arttırılabilir.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir