Ferforje Balkon Korkuluğu

Ferforje balkon korkuluğu tamamen doğa dostu ve yüksek güvenlik özelliği sağlayan korkuluk türü arayışında olan bireyler için tavsiye edilen bir malzemedir. Şekillendirilmiş ve renklendirilmiş demirden yapılan ferforje korkuluklar bulundukları yere göre özel olarak hazırlanıp monte edilebilir. Kurulumu ve montajı son derece kolay ve kısa süreli bir işlemdir. Bu süreçte;

  • İlk olarak ustalarımız gelip yaptırmak istediğiniz balkonun korkuluk ölçülerinin ne olması gerektiğine bakarlar.
  • Seçmiş olduğunuz modele göre balkonunuzun ölçülerinde malzemeniz hazırlanır.
  • En kısa sürede evinize, ofisinize veya inşaat alanına vb. gelinerek korkuluğunuz uygulama alanının türüne göre monte edilir.

Model seçimi konusunda tamamen özgür olduğunuzu, renklendirme için siyah kullanmak zorunda olmadığınızı da belirtmek isteriz. Ferforje balkon korkuluğunuzu %100 dilediğiniz biçimde firmamıza yaptırabilirsiniz.

Modeller

Balkon korkuluğu modelleri incelendiğinde genel olarak siyah, beyaz, altın rengi vb. olarak tercih edilerek kullanıldığı görülmektedir. Ancak bu şekilde bir renk sınırlandırması bulunmaz. Modeller arasında seçim yapılırken internetten yardım alınabilir, web sitemizdeki örnek ürünlerimiz incelenebilir, kendi çiziminizi yapabilirsiniz.

Demiri yüksek ateşte döverek kolayca şekillendirebildiğimiz için dilediğiniz her model firmamız için uygundur. Evinizde, iş yerinizde, dükkanınızda vb. estetik bir görünüm, yüksek güvenlik ve uzun yıllar boyunca ilk günkü özelliklerini koruyabilen bir malzeme arıyorsanız demir ferforje her zaman en iyi seçimlerden biri olacaktır.

Tasarımlarının oldukça zarif biçimde yapılabiliyor olması diğer korkuluklardan ferforje balkon korkuluğunu ayıran en önemli özelliklerden biridir. Modern, klasik, sanatsal, ihtişamlı vb. istenilen her görünümde modeller bulunabilir. Bu sayede evinizin veya balkon korkuluğunun yapılacağı herhangi bir alanın mimari özelliğini yitirmeden bir bütün halinde istenilen görünümü elde etmek daha kolay olacaktır.

Fiyatı Ne Kadar?

Fiyatlar söz konusu olduğunda standart bir rakam belirtmek mümkün değildir. Tercih edilen modelin gerektirdiği işçiliğin zorluğuna, kullanılacak olan malzemenin çokluk durumuna ve ebatlarına göre siparişe özel hesaplanmaktadır. Firmamıza iletişim sayfamızdan ulaşarak fiyat bilgisini ebatlar, model, renklendirme vb. detayları ileterek siparişinize özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir