Dekoratif Metal Seperatör Modelleri

Ayrıştırma anlamına gelen seperatör kelimesi dekorasyon alanında bir odayı iki farklı bölüme ayırmak istendiğinde kullanılan duvar benzeri yapılar olarak kullanılmaktadır. Firmamız tarafından sizlere özel farklı beğeni ve ev stillerine uygun sade, minimalist, modern ve göz alıcı pek çok dekoratif seperatör modelleri üretiyoruz. Yine kendi oluşturduğumuz kataloglarımızı inceleyerek evinizin tarzı ile bire bir uyum yakalayan bir seperatör seçebilirsiniz.

Son dekorasyon stillerine göre oluşturduğumuz dekoratif seperatör modelleri ahşap ile metalin birleşimini uyum içinde bir araya getirilmiş biçimdedir. Özellikle evinde loft havası yaratmak isteyen ve kendine dilediği alanı oluşturmak isteyen kişiler için uygun pek çok modelimiz bulunmaktadır.

Dekoratif Seperatör Modelleri ile Neler Yapılabilir?

Dekoratif seperatör modelleri en çok geniş salonu olan bireylerin bir bölümü farklılaştırarak kendilerine özel bir alan kurmak istediklerinde tercih ettikleri ürünlerdir.

Örnek olarak salon ile Fransız balkon arasına bir seperatör yerleştirilerek burayı çiçeklerle donatabilir ve kendinize bir kış bahçesi yapabilirsiniz. Ya da salonun yemek masasının olduğu kısmı bir seperatör ile ayırarak bu bölümü yemek odası gibi kullanabilirsiniz. Özellikle misafirleriniz yemek bölümüne bayılacak ve kendilerini çok özel ağırlanmış hissedecektir!

Evinizde konforlu alanlar kurmak için çok fazla para harcamanıza ve uzun uzadıya inşaatlarla uğraşıp kapı ve duvar gibi alışılmış pahalı malzemeleri satın almanıza gerek yok. Dekoratif seperatör modelleri kolayca monte edilebilen ve istendiğinde çıkarılabilen son derece ekonomik malzemelerdir.

Şık görünümünün yanı sıra cep dostu da olduğu için evinizde rahatlıkla sosyal medya hesaplarından fırlamış gibi harika seperatörler kullanabilirsiniz.

Her Yere Uyumlu Malzeme ve Renkler!

Dekoratif seperatör modelleri tarafımızca her yere uyum sağlayabilecek ahşap ve siyah gibi renklerin kullanımı ile bir araya getirilmiştir. Dilerseniz ahşap boyaları ile çok kısa sürede dilediğiniz renge de boyayabilirsiniz. Direkt sizin için belirlediğimiz doğal renklerle de kullanabilirsiniz.

Birbirinden muhteşem seperatörler ile artık odaların birbirinden duvar ile ayrılması tarihe karışıyor. Sıkıcı ve alışılmış olmak yerine sıra dışı ve modern bir görünüm yakalamak isteyen ve bunu yaparken bütçesini yormamayı da planlayan herkes birbirinden muhteşem şekilde alanında yetenekli ve uzman marangozlarımızın ellerinden çıkmış dekoratif seperatör modelleri arasından seçimini hemen şimdi yapabilir!

Modern Dekoratif Seperatör Modelleri

Modern dekoratif seperatör modelleri raf şeklinde veya üzerine tablolar asılarak rahatlıkla kullanılabilen duvarın sağladığı her bir fonksiyonu sağlarken şıklığı ile odaya tarz bir hava kazandıran ürünlerdir. Ürünler siparişiniz üzerine hazırlanabileceği için isterseniz iç kısmına raf ekletebilir ve seperatörünüze dilediğiniz gibi ek özellikler kazandırabilirsiniz.

Dilediğiniz gibi mini kaktüsler, ailenize ait fotoğraflar, çizdiğiniz yağlı boya tablolarınızı seperatörünüzün üzerine yerleştirebilirsiniz. Hayallerinizin ne olduğundan bahsederseniz aklınızdakileri nasıl uygun fiyata uygulayabileceğinizi size anlatabiliriz. Bunun için muhteşem destek hattımız ve birbirinden kaliteli ürünlerimiz ile hayallerinize giden yola bizimle çıkmanız yeterli.

Bizi Aramaktan Çekinmeyin!

Ankara’da bulunan Sanat Metal Dekorasyon firması olarak sizlere uzun yıllardır harika eşyaların imalatını yapıyoruz. Eşyaya bir sanat gözü ile bakan firmamız hem konfor hem şıklık hem de kullanışlı ürünler hazırlayabilmek için bir ekip halinde çalışmaktadır. Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz!

Web sitemizin iletişim bölümünden hemen bize ulaşarak hangi ebatlarda ve nasıl bir görünümde seperatöre ihtiyacınız olduğunu sorabilirsiniz. Ürünün nasıl monte edileceği, hangi malzemeden yapıldığı ve geri çıkarmak istediğinizde nasıl bir sürecin sizi beklediği gibi pek çok konuda sizlere uzman tavsiyeleri veriyoruz. Dilediğiniz zaman seperatör ve diğer tüm eşyalar için bizi arayabilir veya mail gönderebilirsiniz.

Detaylı bilgi için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.