Modern Dekoratif Tablo ve Çerçeveler

Bir odanın tarz görünebilmesi için duvarların bomboş kalması dekorasyonda tamamlayıcı ögelerin bulunmadığı anlamına gelir. Bu da odanın görünümünü yeterince tatmin edici bulmamamıza yol açar. Bu nedenle evin her bir eşyasına gösterdiğimiz özeni tablolara da göstermemiz gereklidir.

Bunun için uzun zamandır hiç eskimeyen ve son dekorasyon trendlerinde de bolca kullanılan metal dekoratif tablolar kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu tür ürünlerin tasarımlı versiyonları piyasada oldukça pahalı parçalar olarak satılıyor olabilir. Ancak size hem piyasanın çok altına hem de tamamen kendi hayal gücünüz ile tasarladığınız dekoratif tablolara kısa sürede kavuşabileceğinizi söylesek? Hem de son derece kaliteli ahşap ve metal malzemeler ile!

Bunun için tek yapmanız gereken imalathanemize ulaşmak. Ankara’da bulunan Sanat Metal Dekorasyon firmamız sizler için uzun yıllara dayanan tecrübesi ile dekorasyon ve eşya üretimine hep olduğu gibi devam ediyor. Uygun fiyatlı ürünlerimizde yalnızca işçilik ve malzeme parası var. Bu nedenle çok ciddi paralar harcamadan benzer veya üstün kalitede çok beğenip hep almak istediğiniz dekoratif tablolar arasından dilediğiniz bize sipariş verebilirsiniz.

Metal ve Ahşap Konseptli Dekoratif Tablolar

Firmamız her ev ve işyeri dizaynına uygun düşen birbirinden şık metal dekoratif tablolar üretmektedir. Hazırladığımız çerçeveler için istediğiniz şekil ve ebatlarda bahsetmeniz yeterli olacaktır. Eğer henüz aklınızda bir tasarım fikri yoksa size fikir vermesi açısından bazı önerilerde bulunabiliriz:

  • 7-8 gibi çoklu biçimde dikey ve yatay pozisyonda asarak asimetrik görüntü elde edebileceğiniz mini veya orta boy tablolar
  • Büyük ebatlarda iki adet yan yana simetrik biçimde yerleştirebileceğiniz tablolar
  • Aile fotoğrafı, motivasyon cümleleri, minimalist görsel tasarımları, manzara tabloları, yağlı boya resimleri, kendinize veya diğer aile üyelerinize ait resim çalışmalarınızı görünüm olarak tamamlayan metal tablolar
  • Ayaklı kısmı ile masa veya raf gibi yerlere koyabileceğiniz tablolar
  • Tablonun ebatlarına uygun şövale tasarımı ile birlikte kullanabileceğiniz ikili takımlar
  • Raflara koyup ya da çok büyük ebatlarda yaptırıp yerden duvara dayayabileceğiniz tasarımlar
  • İki yanından ip ile tavandan, duvardan ya da raf, dolap gibi eşyalarınızdan sallandırabileceğiniz asma biçimde tasarımlar sipariş edebilirsiniz.

Kısacası firmamızda vereceğiniz siparişlerde hayal gücünüzü sonuna kadar kullanabilirsiniz. Dekorasyonda sanata önem veren ve sanatı ön plana çıkararak evinizde zaman geçirmekten keyif almanızı isteyen firmamız, tüm hayallerinizi mümkün olan en kısa zamanda gerçekleştirmek için üstün kalite hizmet sağlamaktadır.

Son trendlere göre belirlediğimiz konsepte göre üretimde ahşap ve metal parçalar kullanıyoruz. Bu sayede hem daha uygun fiyata istediğiniz tasarımı gerçekleştirmiş oluyoruz hem de sağlam ve kullanışlı malzemeler oldukları için tablolarınız uzun yıllar boyunca ilk satın aldığınız günkü gibi görünümünü ve yapısını korumuş oluyor.

Firmamızdan Nasıl Sipariş Oluşturabilirsiniz?

Ankara’da bulunan Sanat Metal Dekorasyon firmamız 81 ile hizmet vermektedir. Ayrıca ilçe, kasaba, köy vb. nerede yaşadığınız önemli olmaksızın siparişinizi üretip eşyanızı anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile kapınıza kadar teslim ederiz.

Bize ulaşmak ve siparişinizi oluşturmak için web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanmanız yeterlidir. Ustalarımız hemen sizinle ilgilenecek ve tasarım hakkında gereken soruları size yöneltip hayalinizdeki dekoratif tablolar konusunda isteklerinizi çizime dökeceklerdir.

Ardından gerekli ebatlarda malzemeler hazırlanıp birleştirilir. Tüm işlem tamamlandığında zaman kaybetmeden hemen kargo işlemi ele alınır.

Siz de bu sayede çok kısa sürede oldukça uygun fiyata, dünya üzerinde yalnızca size ait olan ve kendi tasarladığınız dekoratif tablolarınızın evinize kattığı havayı bir an önce soluyabilirsiniz.