Dekoratif Zigon Sehpa Modelleri

İç içe geçen farklı ebatlarda ve sayıda birbirinin aynı sehpalar zigon sehpa olarak adlandırılmaktadır. Kullanım alanı genel olarak salon ve ofis ortamlarıdır. En çok kullanım amacı misafirler için hazırlanan sunumları kendilerine özel alan sağlayacak şekilde servis etmektir.

Eğer kendi hayallerinizdeki gibi zigon sehpa takımını olsun istiyorsanız sizin için Sanat Metal Dekorasyon firması olarak Ankara’da bulunan imalathanemizde dekoratif zigon sehpa modelleri üretiyoruz. Kendi işçiliğimiz olan bu ürünlerin tasarımları tamamen sizin hayal gücünüze göre belirlenmektedir.

En çok üçlü ve ikili takımlar tercih edilse de proje sahibi siz olduğunuz için dilediğiniz sayıda ve ebatlarda sipariş oluşturabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde yaşıyor olursanız olun siparişiniz imalathanemizde tamamlandıktan sonra adresinize teslim edilmek üzere anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına iletilir.

Dekoratif Zigon Sehpa Modelleri İçin Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?

Eğer firmamızdan dekoratif zigon sehpa modelleri sipariş edecekseniz tek yapmanız gereken tasarımınızın planını hazırlayıp bize bildirmektir. Bizimle iletişime geçmek için web sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Plan hazırlama aşamasında profesyonel çizimler yapmak veya uzman kişilere plan çizdirmek gibi meşakkatli işleri üstlenmenize gerek yok. Basit bir plan hazırlığı sonrası bize ebatlar ve tasarım konusunda bize görsel gönderebilirsiniz veya internetten modeller beğenip fotoğraf iletebilirsiniz.

Eğer tasarım işini ustalarımıza emanet etmek istiyorsanız bu da mümkün! Bu durumda sehpanıza eklemek istediğiniz özellikler, şeklinin nasıl olmasını istediğiniz ve metal ile ahşabın hangi kısımlara dağılacağı gibi konuları ustalarımızla beraber kararlaştırabilirsiniz.

Sipariş sürecinizde zigon sehpanızın ücreti kullanılan malzemelerin miktarı, türü ve işçilik ücretine göre belirlenmektedir. Bu sayede hem hayal ettiğiniz tasarımda hem de uygun fiyatlı olarak eviniz veya ofisiniz için dekoratif zigon sehpa modelleri yaptırabilirsiniz.