Dekoratif Yan Sehpa Modelleri

Modern ve şık ev dekorasyonlarının en vazgeçilmez parçalarından biri de sehpalardır. Farklı amaçlar için özel olarak tasarladığımız sehpa modellerimiz arasında dekoratif yan sehpa modelleri de bulunmaktadır. Yan sehpaların size sağlayabileceği bazı konforlar;

  • İçeceklerin koltuğa dökülme riskini ortadan kaldırması,
  • Mum, dergi, gazete, saksı gibi eşyalarınızı koltuk yanlarındaki boşluk alanlara koyarak evinizin havasını değiştirip şıklık kazandırması,
  • Alt kısmına eklenebilecek farklı bölmeler sayesinde kitap, gazete, dergi, evcil hayvan yatağı, TV battaniyesi gibi eşyalarınızı sehpanızın altına koyulabilmesi gibi özetlenebilir.

Firmamızdan Dekoratif yan sehpa modelleri siparişi verirken hayal ettiğiniz herhangi ek özelliği/özellikleri sehpanıza uygulamamızı isteyebilirsiniz. Size fikir vermesi açısından ekleyebileceğimiz bazı özellikler:

  • Dilediğiniz bölümde metal dilediğiniz bölümde ahşap malzeme kullanım olanağı
  • Sabit veya frenli tekerlekli farklı ayak seçenekleri
  • Ferforje ve ahşap birleşimi özel tasarımlar
  • Dolap, raf, çekmece, cep bölmesi veya sepet gibi özelliklerin eklenmesi
  • Altıgen, üçgen, daire, kare ve beşgen gibi istenilen geometrik şekilde tasarımlar sipariş esnasında belirttiğiniz ebatlara uygun şekilde ayarlanabilmektedir.

Sanat Metal Dekorasyon Dekoratif Yan Sehpa Modelleri Sipariş Süreci

Tasarımınızı belirlerken istediğiniz özellikler, ebatlar, tasarım ve kullanılacak olan malzeme türlerinin hangi kısımlarda nasıl kullanılacağına dair fikirlerinizi önceden kararlaştırabilirsiniz. Eğer aklınızda herhangi bir fikir yoksa ve yalnızca dekoratif yan sehpa modelleri arasından bir seçim yapmak istiyorsanız belirlediğiniz ürünün fotoğrafını gönderebilirsiniz.

Ya da yalnızca aklınızdaki fikirleri belirtmek ve tasarımı bize bırakmak isterseniz de ustalarımız ile görüşerek sizin için yapabileceklerimizi birlikte belirleyebiliriz.

Bize ulaşmak için web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde yaşıyor olursanız olun sipariş oluşturabilirsiniz. Ankara’da yer alan imalathanemizde yan sehpanızın yapımını tamamlayıp adresinize teslim edilmek üzere yola çıkışını sağlayacağız.