Dekoratif Sehpa Modelleri

Evimizde pek çok farklı amaç için sehpalara ihtiyaç duyuyoruz ve bunların tasarımının evin diğer tüm eşyaları ile uyumlu olması önemli bir konu. Bu nedenle sizler için eviniz ile %100 uyum sağlayan dekoratif sehpa modelleri üretiyoruz. Ürünlerimizde her stile uygun olması ve son trendlerde en çok öne çıkan parçaların bunlar olması sebebiyle; ahşap ve metal malzemeler bir arada kullanılmaktadır.

Sizlere fikir vermesi açısından hazırlayabileceklerimiz;

 • Üst kısmı sehpa alt kısmı gazete, dergi veya TV battaniyesi koyabileceğiniz çukur ferforje bölme
 • Üzerine cam veya mermer yerleştirilebilen iskelet tasarımlar veya tamamen ahşap ve metalden oluşan orta sehpa tasarımları
 • Dilediğiniz geometrik şekillerde hazırlanmış sehpalar
 • Koltuklarınızın köşe bölümlerinde kullanabileceğiniz fiskos tarzı sehpalar
 • Köşe kısımlarda saksı gibi dekor malzemelerini yerleştirebileceğiniz köşe sehpa tasarımları
 • Birbiri üzerine veya yan yana yerleştirilip daha az yer kaplayan ve aynı zamanda çok şık görünen sehpa takımları
 • Çekmeceli sehpalar
 • Üst kısmı katlanıp açılabilen ve yemek masası biçimde kullanılabilecek sehpalar
 • Alt kısmında sepeti bulunan sehpalar
 • Üç ayaklı, tek ayaklı gibi farklı ayak tasarımlarına sahip sehpalar
 • Hem sehpa hem de raf olarak kullanılabilecek katlanabilen menteşeli modeller
 • Kütük görünümlü sehpa modeli
 • Alt kısmında dolap veya kitaplık bulunan orta sehpa tasarımları
 • Sabit ayaklı veya tekerlekli ayakları ile kolay hareket ettirilebilen sehpalar
 • TV ünitesi olarak kullanılabilecek duvara monteli TV’nin alt kısmına konulan ahşap ve metal tasarımlı sehpalar şeklindedir.

Ahşap ve Metal Size Özel Dekoratif Sehpa Modelleri

Sizin için belirttiğimiz tüm tasarım modelleri yalnızca fikir verme amaçlıdır. Eğer aklınızda hala bir fikir oluşmadıysa bizi aradığınızda deneyimlerimizden yararlanarak bir tasarım fikri edinebilirsiniz. Tek belirtmeniz gereken dekoratif sehpa modelleri almanızdaki amacınızı ve üründen beklentilerinizdir.

Örneğin; taşınabilir bir laptop çalışma standı istiyorsanız ve bunu sizden başka aile üyeleri de kullanacaksa sizin için önerimiz C sehpa türüdür. Farklı aile üyelerinizin kendi göz hizasında laptop kullanabilmesi için ürün ayarlanabilir metal ayaklı olarak yapılabilir. Sadece çalışma zamanlarında kullanılacağı için tekerlekli ve klavyede yazı yazma esnasında ileri geri hareket etmemesi için tekerlekler frenli (sabitleme bölümü olan) şekilde yapılabilir.

Tıpkı bu şekilde sehpa siparişi verirken nasıl bir ürün hayal ettiğinizi, tasarım konusundan beklentilerinizi, hangi odanın stiline göre ayarlanmasını istediğinizi vb. gibi konularda bilgi vermeniz yeterlidir. Tüm süreç boyunca ustalarımız sizinle iletişime geçerek beklentilerinizi kendi tecrübeleri ile sentezleyerek uygular.

Nasıl Çalışıyoruz?

Bizden dekoratif sehpa modelleri satın almak istediğinizde ilk olarak aklınızda nasıl bir model olduğunu ve ürünü nerede hangi ek özelliklere sahip şekilde kullanmak istediğinizi belirlemelisiniz.

Ardından istediğiniz ürünün ebatları konusunda ölçümler hazırlamalısınız veya bunu yapmak istemiyorsanız aşağı yukarı boyutlar konusunda sayı aralıkları da verebilirsiniz.

Eğer yeteneğiniz varsa planınızı bir çizim haline getirerek bize fotoğraflı yada dijital dosya biçiminde çiziminizi gönderebilirsiniz.

Karar vermeniz gereken son şey ise hangi malzemeleri nerede istediğinizdir. Sehpanın hangi kısımlarının metal, hangi kısımlarının ahşap olacağını belirlemeniz gerekmektedir.

Tüm bu hususlara karar verdikten sonra Ankara’da bulunan Sanat Metal Dekorasyon firmamızın web sitesindeki iletişim bilgileri üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Eğer herhangi bir husus belirlemediyseniz birlikte de ihtiyaçlarınıza göre önerilerde bulunabiliriz.

Firmamız Ankara’da bulunsa da tüm Türkiye’ye mobilya ve eşya üretip adrese gönderimini sağlamaktadır. Bu nedenle yalnızca Ankara’dan sipariş verebileceğiniz fikrine kapılmamalısınız. Tüm ürünlerimiz kendi imalatımız olduğu için piyasanın altında fiyatlara; yalnızca malzeme ve işçilik ücreti ile hazırlanmaktadır.