Dekoratif Orta Sehpa Modelleri

Salon dekorasyonda en sevilen parçalarından biri de orta sehpalardır. TV kumandaları, dergi, gazete, kitap, saksı ve çikolata gondolları gibi eşyalar ile birlikte dekore edildiğinde salona oldukça modern ve şık bir hava kazandırır. Ayrıca TV izlerken hazırlanan atıştırmalıklar ve bazı öğünlerde yemek masası olarak kullanımı da oldukça popülerdir.

Eviniz için kendi tasarladığınız, uygun fiyatlı ve diğer eşyalarınız ile tam olarak uyum sağlayabilen bir orta sehpa yaptırmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Ankara’da yer alan firmamızın adı Sanat Metal Dekorasyon’dur. Firmamız Türkiye’nin bütün illerine uzun yıllardır ahşap ve metal konseptli müşterilerin kendi tasarımları ile eşyaların imalatını yapmaktadır.

Uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz sayesinde sizlere tam da istediğiniz gibi dekoratif orta sehpa modelleri hazırlarız.

Dekoratif Orta Sehpa Modelleri İçin Sipariş Sürecimiz Nasıl?

Eğer firmamızdan dekoratif orta sehpa modelleri için sipariş vermek istiyorsanız ilk yapmanız gereken kendinize bir tasarım planı oluşturmaktır. Bu konuda profesyonel veya acemi olmanızın hiçbir önemi yoktur. Bir kağıt üzerine istediğiniz şekilleri çizip bunların hangi malzemeler ile ve hangi ebatlarda olması gerektiğini yazmanız yeterli olacaktır.

Eğer bu şekilde plan oluşturmak size göre değilse internetten bir orta sehpa modeli beğenip bunlar arasından seçtiğiniz görseli bize gönderebilirsiniz. Bunların ebatlarını da istediğiniz ölçülerle değiştirebilirsiniz. Ayrıca orta sehpanıza;

  • Dolap
  • Çekmece
  • Raf
  • Ferforje tasarım
  • Sepet bölümü
  • Yan kısımlara cepler
  • Sabit veya frenli tekerlek sistemi olan ayaklar vb. dilediğiniz gibi ek özellikler de ekleyebilirsiniz.

Proje sahibi tamamen sizsiniz! Süreç konusunda bize ulaştığınız ilk andan son ana kadar ustalarımız her zaman sizinle iletişim halinde olacaktır. Bu sayede projenin başında isteklerinizi belirtebilir ve tasarım planı konusunda ustalarımızdan yardım alabilirsiniz.