Dekoratif Dresuar Modelleri

Şifonyer, makyaj masası ve konsol masası gibi anlamlara gelen dresuar masalar ev dekorasyonunda hol, yatak odası, salon ve dış kapının yakınlarındaki boşlukları doldurmak için harika eşyalar. Genel olarak çekmeceli bir tasarıma sahip olan dekoratif dresuar modelleri;

 • Askılık,
 • Dolap,
 • Ayakkabılık,
 • Makyaj masası,
 • Dergi, gazetelik veya kitaplık,
 • Raflı tasarım,
 • Ferforje tasarım,
 • Boy aynalı,
 • Vestiyer ile birleştirilmiş tasarımlar şeklinde özgünleştirilebilir eşyalardır.

Eşyalarınızı özgünleştirmek için Ankara’da bulunan imalathanemiz Sanat Metal Dekorasyon her zaman yanınızda. Türkiye’nin dört bir yanından bize ulaşarak kolayca tasarımlarınızı sipariş edebilirsiniz! Eşyalarınızı bize sipariş vererek yaptırmak size;

 • Yer tasarrufu,
 • Daha dekoratif bir görünüm,
 • Dünyada sadece sizde olan tasarım imkanı,
 • Beğendiğiniz ancak çok pahalı olduğu için satın almaktan vazgeçmek zorunda kaldığınız dekoratif dresuar modelleri için çok daha uygun fiyata eşyaya sahip olma fırsatı,
 • Tam evinizde kullanmak istediğiniz ebatlarda bir dresuar yaptırma imkanı,
 • Evinizin diğer dekorasyon ürünleri ile %100 uyumlu bir dresuar sahibi olmak gibi pek çok avantaj sağlamaktadır.

Üstelik metal ve ahşap gibi malzemeler kullanarak üreteceğimiz dekoratif dresuar modelleri; sağlam malzemeler kullanıldığı için uzun yıllar boyunca yapısından ve görünümünden hiçbir şey kaybetmeden rahatlıkla kullanılabilirlik sağlamaktadır.

Belirlediğimiz ücret yalnızca kullanılan malzemelerin miktarı ve işçilik ücretimiz üzerinden hesaplanacağı için firmamızdan sipariş vermek sizlere; eşyanızı piyasada hazır satılan ve kendi tasarım fikirlerinizi uygulayamadığınız ürünlerden çok daha uygun fiyata satın alma avantajı da sunar.

Modern ve Dekoratif Dresuar Modelleri

Sizler için modern ve dekoratif dresuar modelleri imalatı yaparken eşyanızın tasarım fikirleri tamamen size aittir. Bu sayede tamamen hayallerinizdeki gibi ve ek özellikleri de sağlayan bir eşyaya sahip olabilirsiniz.

Tasarım aşamasında yapmanız gerekenler eşyanıza eklemek istediğiniz özellikler, hangi malzemeleri hangi kısımlarda kullanmamızı istediğiniz gibi konulara karar vermektir. Bunun için ilk olarak bir şerit metre yardımı ile dresuarınızı kullanmak istediğiniz alanın ölçülerine bakmalısınız.

Yükseklik, genişlik, derinlik gibi hesaplamalarınızı yaptıktan sonra dresuarınızı hangi amaçla kullanmak istiyorsanız buna göre ek özellikler düşünüp bunları hangi kısımlara ekletmek istediğinizi kararlaştırmalısınız.

Örnek olarak dresuarınızı makyaj masası olarak kullanmak istiyorsanız ayna bölümünü hangi geometrik şekilde, ne kadar büyüklükte ve dresuar ile birleşik mi yoksa ayrı bir parça olarak duvara monteli mi yapmak istediğiniz gibi ayrıntıları düşünmelisiniz.

Tüm karar aşamalarını tamamladıktan sonra basit bir çizim üzerinden malzeme, ebatlar gibi bilgileri hazırlayabilirsiniz. Çiziminiz profesyonel olmak zorunda olmadığı gibi çizim hazırlamak zorunda da değilsiniz. Örnek bir modelleme üzerinden aldığınız notları yazarak bize iletebilir veya ustalarımıza isteklerinizi bildirerek birlikte tasarımı kararlaştırabilirsiniz.

Bu aşama tamamlandıktan sonra ustamız sizin için tüm belirttiğiniz ayrıntıları içeren bir çizim hazırlayıp daha sonra malzemelerin ebatlarını ve türlerini ayarlayacaktır. Bunların birleştirme işlemleri tamamlandıktan sonra hazır olan dresuarınız adresinize teslim edilmek üzere anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından yola çıkar.

Bizden Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?

Firmamızın Ankara’da bulunuyor olması sizleri yanıltmasın. Firmamıza Türkiye’nin her bir noktasından dekoratif dresuar modelleri sipariş edebilirsiniz.

Siparişinizi vermek için Sanat Metal Dekorasyon firmamızın web sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden yararlanmanız yeterli olacaktır. Bize ulaştıktan sonra sürecin en başı olan tasarım aşamasından en sonu olan adresinize teslimat aşamasına kadar her bir konuda sizlere deneyimli ve alanında uzman çalışanlarımız destek olacaktır.

Yalnızca dresuar değil; masa, seperatör, korkuluk (küpeşte), sehpa, çiçeklik, aynalık, kitaplık ve raf gibi ahşap ve metal konseptli pek çok farklı ev eşyası siparişi verebilirsiniz.