Dekoratif Çiçeklik Modelleri

Evinde bohem, İskandinav, modern, çağdaş gibi dekorasyon stilini tercih edenler için en önemli dekor parçalarından biri de çiçekler ve saksılardır. Çiçek bakımını bilmeyen ve buna zaman ayıramayanlar için oldukça gerçekçi görünen çiçeklerle de bu dekor havasını sağlamak mümkün. Bunu daha şık ve diğer evlerden daha farklı hale getirmenin yolu da saksılarınızı dekoratif çiçeklik modelleri ile birlikte yerleştirmektir.

Salonda veya oturma odasında iki koltuk arasına veya köşelerde boş kalan kısımlara, mutfakta dolapların yan kısmında bulunan boşluklara, yatak odasında yatağın sağ ve sol kısımlarına vb. kısacası evinizin her yerinde şık ve doğa dostu bir görünüm için firmamızdan dekoratif çiçeklik modelleri sipariş edebilirsiniz.

Tamamen sizin beğenileriniz ve talepleriniz dikkate alınarak bizim tarafımızdan imalat edilecek olan çiçeklik modelinizde metal ve ahşap malzeme kullanarak evinizin tarzına bire bir uyumlu bir çiçekliğe sahip olabilirsiniz!

Dekoratif Çiçeklik Modelleri Tasarım Aşaması

Dekoratif çiçeklik modelleri konusunda firmamızla çalışma kararı aldıysanız uzun yıllara dayalı tecrübemiz ile sizlere sürecin tasarım aşamasından teslimat aşamasına kadar yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

İlk olarak yapmanız gereken evinizin stiline uygun şekilde internette fikir alabileceğiniz ahşap ve metal karışımı tarzda yapılmış çiçekliklere göz atmaktır. Burada yer alan görselleri inceledikten sonra hayalinizde canlanan çiçeklik modelini bir kağıda çizmeli ve eşyanızı yerleştireceğiniz alanda ölçümler yaparak ürünün ebatlarının nasıl olması gerektiğini belirlemelisiniz. Ayrıca tasarımınızın hangi bölümlerinde hangi malzemeleri kullanmamız gerektiğini belirtmeyi de unutmamalısınız.

Eğer profesyonel çizimler yapamıyor veya plan çıkaramıyorsanız kesinlikle üzülmeyin. Çizimlerinizin mükemmel olmasına hiç gerek yok. Ustalarımız sizin fikirlerinize göre kendileri profesyonel çizimler yapıp bunun üzerinden çalışmalarını gerçekleştirecekler. Yalnızca hayal ettiğiniz tasarımı betimlemeniz yeterli.

Vereceğiniz siparişe fikir olabilecek bazı önerilerimiz:

  • L biçimli köşeye yerleştirebileceğiniz bir çiçeklik yaptırabilirsiniz.
  • Kitaplığı olan, rafı olan, sepeti bulunan, askısı bulunan, çekmecesi olan, taşınabilir veya sabit duran; kısacası çiçeklik olmanın yanı sıra ek özellikleri bulunan bir tasarım tercih edebilirsiniz.
  • Rafları büyüklü küçüklü dizilmiş asimetrik tarzda bir model isteyebilirsiniz.
  • Ferforje tarzda yalnızca metal kullanımı ile bir tasarım yaptırıp saksıları yerleştireceğiniz kısımları dekoratif çakıl taşları ile süsleyebilirsiniz.
  • Mutfak tezgahı ya da masada kullanabileceğiniz mini boyutlu bir çiçeklik veya tüm duvarı boydan boya kaplayan düz bir raf biçiminde çiçeklik yaptırabilirsiniz.
  • İkili veya üçlü ebatları küçülerek giden bir set yaptırabilir ve bunları yan yana dizebilirsiniz.
  • Eskitme görünümünde ahşap malzeme tercih edebilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?

Firmamız Ankara’da yer almakta olup ismi Sanat Metal Dekorasyon şeklindedir. Uzun yıllardır Ankara ve diğer illere de teslimat yapan firmamız her zaman müşterilerinin hayallerini gerçekleştirmek için profesyonelce hizmet vermektedir.

Tasarımı yalnızca size ait olan dekoratif çiçeklik modelleri hakkında bizimle görüşmek için iletişim bilgilerimizi web sitemizin İletişim kategorisinden bulabilirsiniz. İlk olarak yapmanız gereken tasarımınız hakkında ustalarımıza bilgi vermektir. Ardından işlem basamaklarının nasıl ilerleyeceği, işleminizin ne zaman tamamlanacağı gibi konularda ustalarımız size detaylı bilgi verecektir.

Eğer aklınızda işlem öncesinde bir tasarım fikri oluşmadıysa veya beğendiğiniz ve pahalı bir çiçekliği daha ucuza mal etmek istiyorsanız bizimle ürünün fotoğrafını paylaşabilirsiniz. Ya da alan ölçülerini verdikten sonra tüm tasarım işini ustalarımızın tecrübesine de emanet edebilirsiniz. İstediğiniz eşyanın tasarımı tamamen size aittir! Dilediğiniz gibi bu aşamayı yönetebilirsiniz.

Eşyanızın yapım aşaması tamamlandıktan sonra belirttiğiniz ev adresinize teslimatı mümkün olan en kısa sürede anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından yapılacaktır.